ASLAN ERKEĞİ

       Aslan burcundan doğmuş bir erkeğiseviyorsunuz belki. Doğrusu size hak veririz. Ama onunla evlenmek istiyorsanız iş değişir. Çünkü sevmek, evlenmek için yeterli bir sebep olmayabilir. Hem bu kocaman kediyi yakalamak da kolay iş değildir. Şimdi bu erkek hakkında size fikir vermeye çalışacağız.

    Aslan Burcundan doğanların gururlu olduklarını biliyorsunuz. Hele bu burçdan doğan erkeklerde bu gurur daha da fazladır. Onun için bu erkeğin gururunu okşamalısınız. Kendisini övmeniz methetmeniz, yaptıklarında ne kadar isabetli olduğunu tekrarlamanız iyi netice verecektir. Kendisini pek üstün gören bu erkek, bunu beğendiği veya sevdiği kadından da duymak ister. Böylece onu kendinize bağlama ihtimaliniz fazlalaşacaktır. Her aslan erkeği sandığınız gibi fazla konuşan, çok hareketli tiplerden değildir. Böyle sessiz sedasız bir erkeği kendinize bağlamanın kolay olduğunu sanarak onu idareye kalkmayın.  Hele tenkide asla yanaşmayın. Çünkü o sessiz sedasız durap tip aslında bu burçdan çıkan en tehlikeli erkektir. Erkek hani o sakin olarak bildiğiniz erkek, kükreyerek hücuma geçer. Belki sesini yükseltmez, belki bağırıp çağırmaz ama sizi en hassas yerinizden yaralayacak sözleri arka arkaya sıralar. Bi daha da yüzünüze bakmaz. Onun için Aslan burcundan doğan erkeklerle ahbaplık ederken sözlerinizi tartmalısınız.

ÖFKE

    Bu erkek zaman zaman şu veya bu nedenle öfkelenecektir. O zaman da kendisini yatıştırmanız gerekir. Tatlı sözler söyleyin. Ona sevdiği şeyleri ikram edin. Kime sinirlenmiş ise siz de onunla birlikte o insanı yerlere batırın ! Belki erkek hatalıdır, karşı taraf  haklıdır.   Ama mantığın ve adil davranmanın sırası değildir. Eğer bu erkeği elde etmek, onu kendinize bağlamak istiyorsanız ona uyacaksınız. Ama mantığı aşk tercih eden bir tipseniz o vakit hemen uzaklaşmanız çok daha yerinde olur. Aslan burcunda doğan erkeğin öfkesi yakıcıdır ama pek süreli değildir. Ama Koç burcunda doğanlar gibi hiddetinin çabucak geçeceğini de sanmayın. Onun iyi eğlenmesini sağlayarak sakinleşmesini bekleyin.

CÖMERT VE OLAĞANÜSTÜ ERKEK

    Aslan burcundan doğan erkek, doğum anında sert bir yıldız etkisi almamışsa çok cömerttir. Onun gibi olağanüstü bir kavalye bulamayacağınızıda belirtelim. Bu erkek sizi sık sık lüks yerlere davet edecek ve istediğiniz kadar da gezdirecektir. Eğer siz onun parasını boşa harcadığını, böyle yerlerde fazla masraf etmemesi gerektiğini düşünüyorsanız yine yol yakınken ayrılmanızı tavsiye edeceğiz.

ROMANTİK AŞIK

    Bu erkek bu arada fevkalade bir aktör olduğunu da ispat edecektir. Rol yapmaya meraklı adam, seçeceği fevkalade bir kişiliğe bürünecektir. Sizi beğendiği doğrudur, çünkü bu erkek, beğenmediği kadınla değil gezmek ahbaplık etmeye bile lüzum görmez. Ama seviyormudur acaba ? Yoksa küçük bir çocuk gibi oyun mu oynamakdadır ?

    Bu burcun erkeği merttir ve kalleşlikden hoşlanmaz. Kendisini üstün gören bu adam sizi üzeceğini düşünmeden bu tip bir oyuna kalkabilir. Ama o insafsız da değildir. O hareketleriyle sizi memnun ettiğini sanmaktadır.

BAĞLAR

    Eğer erkek nişanlıysa sizinle gezmemesi gerekir tabii. Ama belki de o nişanlısıyla geçinememektedir ve hata yaptığını anlamıştır. Durum böyleyse biraz sabrederek kısa süre içinde sonuç alırsınız. Erkek, evliyse onu hemen bırakmanız yerinde olur. Çünkü aslan burcundan doğan erkekler zaman zaman küçük çocuklar gibi böyle yaramazlığa kalkarlar. Sonra da eşlerine dönerek özür dilerler ve hiçbirşey olmamış gibi eski hayatlarını sürdürürler. Çünkü onlar eşlerine ve çocuklarına sahip olduklarını düşünürler. Eğer erkek boşanmışsa o zaman ümit olduğunu düşüneceksiniz. Ama böyle bir erkeğin kolay kolay bir kadını boşamayacağını da bilmelisiniz. Onun için boşanma nedenini anlamalısınız.

KISKANÇLIK

    Aslan burcundan doğan erkek, çok kıskançtır. Belki kendisini kıskandırarak kendinize bağlayacağınızı düşünebilirsiniz. Evet, o severse kıskanır, ama çok da gururludur. Bu hareketinizi hakaret olarak kabul edecek, size aynı şekilde karşılık vermeye kalkacaktır.

 

|Aslan Burcu Erkeği |Aslan Burcu Kadını |

  | Koç | Boğa | Ikizler  | Yengeç | Aslan | Başak  | Terazi | Akrep  | Yay | Oğlak  | Kova | Balık |