KOÇ KADINI

        Koç kadini bir erkekten korunmayi, gözetilmeyi beklemez. O,  yasaminda kendi yolunda giden güçlü bir kadindir. Bu yolda ona eslik  edecek,  kendisi gibi güçlü bir arkadas ister. Ona sunacaginiz romantik bir aksam yemegi, dogal güzellikler içinde dinlenme tesisinde tatil tekliflerine sicak bakmaz. Birlikte izleyeceginiz bir basket maçi veya  Bungy-jumping gösterisine ise kosarak gelir. Sefkat ve sevgi yerine  ihtiras ve cinselligi tercih eder. Kendisi gibi aktif, güçlü ve özgür  erkekleri sever.Bir spor karsilasmasinda takimin as    oyuncusuysaniz ve, o  da izleyiciler arasinda ise mutlaka size asik olacaktir. Karsi koyamayacagi teklif: "Parasütle atlama kurslarina gidiyorum, sen  de gelir misin?"

    BOGA KADINI

        Boga kadini önce ask ve sevgi ister. Sonra ise hiç kuskunuz    olmasin    "para" diyecektir. O, yasamin güzelliklerinden olabildigince yararlanmak isteyen hayat dolu bir kadindir. Bunun için de er veya geç paranin  gerekli olacagini    bilir. Çaliskandir, beraber oldugu erkegin de çaliskan olmasini ister.  Onun   için birlikte  kazanilan  servet, birlikte tadilacak güzelliklerdir.  Dogayi, hayvanlari, çocuklari ve bu zevkleri de onunla    paylasacak  erkekleri çok sever.  Karsi koyamayacagi teklif: "Aksamki davetten önce bir kuyumcuya   ugramaya ne dersin?" 

   IKIZLER KADINI 

       Bu havai kadini sürekli ayni kisiyle ayni çati altinda yasarken görmek  zordur. Bu yüzden kiskanç bir erkekle  asla beraber olamaz. Onun ufak  tefek flörtlerine göz  yumacak biri ile rahat eder. Bu, onun için  bir  oyundur.  Bu oyunu onunla paylasacak erkeklere hemen ilgi duyar. Bunun  yani sira  kendisi ile uzun uzun konusup  artisacak zeki ve kültürlü  erkeklere de  hayir demez. Çünkü bu zeki kadinin sürekli beyin jimnastigi  yapmasi  gerekir. Ruhu her yasta genç kaldigi için orta  aslarinda genç  erkeklerle beraber olmayi sever. Ömür boyu seyahat ve flört edebilecek bir erkege hayir demez. Karsi koyamayacagi teklif: "Bu hafta sonu bensiz bir tatile ne dersin?"

   YENGEÇ KADINI

        Yengeç kadini, bir erkekten; önce kendine, sonra da çocuklarina baba  olmasini bekler. Ailesine ve evine  düskündür. Bu konularda saygi ve anlayis bekler. Sevdigi erkegi evinde agirlamaktan hoslanir. İlle de bir  restauranta gitmek için onu zorlamayin. Iyi bir ahçidir. Problemlerini kendi basina çözebilecek kadar güçlü olmasina karsin ona yol göstermenizden hoslanir. Ihmal edilmeye tahammülü yoktur. Aksi  halde baska  limanlara siginabilir. Ufak tefek kaprislerine göz yumarsaniz sizi daha çok sever.  Karsi koyamayacagi teklif: "Bu aksam evde kalip nefis bir yemek yapalim  mi?"

    ASLAN KADINI

        Aslan kadini bir erkekten önce saygi bekler. O bir kraliçedir.  Elestirilmekten nefret eder. Iltifatlara ise bayilir, özellikle   baskalarinin yaninda olursa! Onu çadirla seyahat etmeye veya    mütevazi  bir restauranta götürmeye çalismayin. O, herseyin muhtesem olmasini ister. Basariyi sever, basarili erkekleri de... Çekingen ve romantik  erkeklerden hoslanmaz. Onun sevgisinden önce saygisini kazanirsaniz size  asik olmasi uzun  sürmez. Karsi koyamayacagi teklif: "Sehrin en saygin ve güzel lokantasinda bu aksam yer ayirttim. Bana eslik eder  misin?"

    BASAK KADINI

        Basak kadini için her erkek çözülmesi gereken bir vakadir. Bu yüzden   kendinizi hemen ele vermemeniz  gerekir. Sizi çözmesi ne kadar uzun        zaman alirsa o kadar uzun süre beraber olursunuz. Ona bosuna kendinizi  anlatmaya çalismayin. O, sizin hiç bilmediginiz yönlerinizle  ugrasir ve  kisa sürede kendinizi  psikolog  sandalyesinde hissetmenize    yol açar.  Basak kadini ile beraber olacak erkeklerin her seyden önce  zeki olmalari gerekir. 24 saat beraber olsaniz da size mektup    yazabilir. Bu  oyuna katilip mektuplarina cevap  yazarsaniz ömür boyu yazisacaginizdan  kuskunuz olmasin. Karsi koyamayacagi teklif: (Yazip gönderirseniz daha etkili  olur.)  "Bir  satranç partisine ne dersin?"   

    TERAZI KADINI

        Terazi kadini uyumlu bir beraberlik ister. Beraber olacagi    erkegin  karakteri, aile yapisi, egitim düzeyi, boyu,  kilosu kendine  uygun  olsun  ister. Sayet uzun  boyluysa siz de orta boylu, bu, onun  için   problem  teskil eder.  Futbol maçi seyrederken bagirip çagiran, konusurken sesini yükselten  erkeklere tahammül edemez. Kendine uygun oldugunu düsündügü erkekle  hemen evlenmek isteyebilir. Çünkü onun için uyumlu beraberlik evlilik demektir. Sanatçi veya  sanata ilgi duyan erkekleri  sever. Sanatçi olmasaniz bile ara sira  resim yapip bir enstrüman çaliyorsaniz, size hayranlik duyar.Karsi koyamayacagi teklif: "Benimle evlenir misin?"

    AKREP KADINI

        Akrep kadini tutkuludur. Bir erkekten çok fazla sey beklemez.  Hatalariyla, kusurlariyla sevmeyi bilir.  Katlanir, görmezlikten gelir. Ama ihaneti hiçbir zaman affetmez. Akrep kadini ile beraber olan erkek sanslidir. Çünkü baska hiçbir kadin onu bu kadar sevemez. Sanssizdir. Çünkü onu aldatirsa ömür boyu  sevilmeden yasar. Karsi koyamayacagi teklif: "Senden baska hiçbir kadinin olmadigi    bir  adada yasamaya ne dersin?"

    YAY KADINI

        Ana diliniz, dogdugunuz ülke farkliysa bir Yay kadiniyla berabersiniz  demektir. Yay kadinlari yabanci  erkekleri sever. Sporculari  da... Çünkü saglam kafanin saglam vücutta oldugunu bilir. Bunalimlarin, derin sorunlarin adamiysaniz yanina yanasmayin. Kiskanç erkeklere    tahammül edemez. Çünkü sizinle  beraberken baska bir erkek arkadasi ile seyahate  gider, art niyet gözetmeksizin. Özgürlügünü  kisitlayacak olursaniz en son görüsmeniz telefonla uluslararasi elveda görüsmesi olur.  Sizden  kaçabilmek için mümkün  olan en uzak ülkeye gitmistir.  Karsi koyamayacagi teklif: "You can go your own way."    

    OGLAK KADINI

        Oglak kadini ile beraber olmak için beklemeniz gerekir. Muhtemelen o  da sizi uzun zamandir bekliyordur ama bunu hemen belli etmez. Acele ederseniz kaçar. Sizi tanimasi ve güven duymasi için zamana ihtiyaci vardir. Gerçekçidir, bos hayallere bel baglamaz. Kisa süreli heyecanlar  pesinde kosmak yerine uzun süreli  saglam iliskileri  tercih eder. Sorumluluk sahibi, sevecen, sicak kanli, mizah anlayisi olan erkeklerden hoslanir. Aniden alinan kararlardan, son anda  yapilan  planlardan hoslanmaz. Onu bir yere davet etmek istiyorsaniz    bunu en  az  bir hafta önceden yapmaniz gerekir. Karsi koyamayacagi teklif: "Bir yil sonra evlenmeye ne dersin?"

    KOVA KADINI

        Tutucu ve kiskanç misiniz? O zaman bu kadina yaklasmayin zaten  siz de  onu uzaktan bile görseniz  imkansiz oldugunu anlarsiniz. Çünkü Kova  kadini dis  görünüsü ile bile tutucu insanlari çileden çikartabilir. Romantizm en son basvurmaniz gereken silah olmalidir. Romantik  bir asiktan çok, macera sever bir  arkadasla beraber olmayi tercih  eder. Onu  elde etmenin tek yolu arkadasligini kazanmaktir.  Sürprizlere hazirlikli olmaniz gerekir. Çünkü nerede, ne zaman, ne  yapacagini kestiremezsiniz. Çok çabuk  asik olur ve çok çabuk  bikabilir.Bu kisa sürede dostlugunu kazanabilirseniz uzun süre sizinle    beraber  olur.  Karsi koyamayacagi teklif: "Ne zaman istersen beni ara." 

   BALIK KADINI 

       Bu romantik, hassas kadini hafife alirsaniz büyük bir yanilgiya düsmüs  olursunuz. Çünkü; o hülyali bakislari, yasli gözlerinin arkasinda her tür zorlugun üstesinden gelebilecek güçlü bir kadini saklar. Onu elde  etmek için en  kötü     gününüzde  yanina gidin. Hemen kendinizi iyi hissetmeniz için elinden   geleni     yapmaya baslar.Balik kadini için yardim etmek, asik olmak demektir. Yaptiginiz hatalari bagislar, kaprislerinize, huysuzluklarina ses  çikartmaz ama ona kabalik ederseniz; yüzünüze gülmeye devam ederken  yavas yavas  uzaklasir ve siz nasil oldugunu anlamadan hayatinizdan çekilip gider. Bu ayrilik sonrasi aglayip üzülecegini umarsaniz yanilirsiniz, çünkü hafizasi çok güçlü degildir. Karsi koyamayacagi teklif: "Lütfen bana yardim et."